W Zamku w Dębnie odbył się koncert poetycko – muzyczny z udziałem poety Józefa Barana oraz aktora i pieśniarza Andrzeja Słabiaka

19 października 2014 r. w Zamku w Dębnie odbył się koncert poetycko – muzyczny „Od realizmu do kreacji - Borzęcin w wyobraźni i fantazji poetyckiej Józefa Barana” z udziałem poety Józefa Barana oraz aktora i pieśniarza Andrzeja Słabiaka.

Spotkanie było okazją do promocji nowej książki J. Barana pt. „Borzęcin. Poezja i proza Józefa Barana" oraz prezentacji wierszy naszego znakomitego poety i Gminy Borzęcin. Była też możliwość otrzymania pamiątkowego albumu pisarza z autografem.

Organizatorami imprezy byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie oraz Zamek w Dębnie.