Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne warsztaty wykonywania OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH!

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne warsztaty robienia OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH!

Zajęcia przygotowane są dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej (klasy 0-6). W ramach warsztatów, które są kontynuacją staropolskiej przedświątecznej tradycji, uczestnicy wykonują współczesne dekoracje bożonarodzeniowe. 
W bieżącym roku proponujemy dekoracje wykonywane min. z drutu i ozdobnych sznurków . Będą to choinki, dzwonki, bombki, kwiatki, gwiazdki, itp. oraz ozdoby, które uczestnicy wykonają według własnych pomysłów. Najpierw jednak upieczemy ozdobne świąteczne pierniczki. Warsztaty, to nie tylko nauka wykonywania ozdób, ale również wesoła zabawa wprowadzająca w świąteczny nastrój. Wykonane prace mogą być znakomitym i unikatowym prezentem dla bliskich osób, dekoracją stołu lub choinki.

Warsztaty zorganizowane będą w okresie od 20.11 do 18.12.2015 r. w godzinach pracy Muzeum dla grup zorganizowanych oraz dla uczestników indywidualnych w niedzielę 13.12.2015 r. o godz. 10.15, 11.30, 12.45.

Cena warsztatów wynosi 6 zł od uczestnika. Wszystkie wykonane ozdoby uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą. Czas trwania ok. 1 h. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
Zapisy pod nr telefonu 14 6390864

Zapraszamy!


PS. Przypominamy, że ozdoby piernikowe są niejadalne!!!

Relacja video telewizji Tarnowska.tv
 
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Strona zbiera informacje o ciasteczkach (cookies) na potrzeby analizy odwiedzalności serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na to. Obsługę ciasteczek możesz wyłączyć w opcjach swojej przeglądarki.