Na ferie do Ratusza

Tarnowskie Muzeum prezentuje Państwu ofertę dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na okres ferii 2016 r.

19, 27 stycznia, godz. 10.00 – Warsztaty kaligrafii – dzieci po zapoznaniu się z krótką historią pisma, same będą mogły spróbować swych sił w pisaniu prawdziwym gęsim piórem oraz wykonać dekoracyjny inicjał.                
Czas trwania 1,5 godziny, min. liczba osób 5, cena 6zł/os. 

21 stycznia, godz. 10.00 – Teatrzyk pod Maszkaronem –  po obejrzeniu przedstawienia pt. „Rzepka” J. Tuwima, uczestnicy własnoręcznie wykonają kukiełki/pacynki, które posłużą do wystawienia wybranego wcześniej przez grupę utworu.
Czas trwania 2 godziny, min. liczba osób 5, cena 5zł/ os.

22, 26, 28 stycznia, godz. 10.00 – Nie szata zdobi człowieka – to propozycja dla tych, którzy chcą się dowiedzieć o modzie w dawnej Rzeczpospolitej. W trakcie dzieci zapoznają się z ekspozycją w Ratuszu, a następnie dzięki kostiumom nawiązującym do strojów szlacheckich i tureckich uczestnicy przeniosą się w czasy Jana III Sobieskiego. Poznają potęgę mody oraz wpływ Orientu na kulturę staropolską.
Czas trwania 2 godziny, min. liczba osób 5, cena 5zł/ os.

Dodatkowe informacje:

WAŻNE
Zajęcia będą zorganizowane po zebraniu grupy liczącej minimum 5 osób. Na czas trwania warsztatów istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod opieką edukatora. 

Grupy do 20 osób.
Wymagana rezerwacja.

Kontakt:
RATUSZ - GALERIA SZTUKI DAWNEJ
Rynek 1, 33-100 Tarnów
Tel.+ 48 14 6212149 w. 85
e-mail:  j.adamczyk@muzeum.tarnow.pl
ratusz@muzeum.tarnow.pl
http://www.muzeum.tarnow.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Strona zbiera informacje o ciasteczkach (cookies) na potrzeby analizy odwiedzalności serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na to. Obsługę ciasteczek możesz wyłączyć w opcjach swojej przeglądarki.