Julian Grabowski Malarz z Tarnowa - wystawa i monografia

Muzeum Okręgowe w Tarnowie jest współorganizatorem realizowanej przez Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie wystawy „Julian Grabowski – Malarz z Tarnowa”.

Otwarcie wystawy (wraz z promocją monografii o tym samym tytule) odbędzie się w piątek 5 lutego 2016 r. o godz. 18.30 w BWA.

Wystawa będzie czynna do 2 marca 2016 r.
Ekspozycja będzie dostępna do zwiedzania od wtorku do czwartku w godz. 10-17 oraz piątku do niedzieli od 11 do 18.

Program wydarzeń w ramach wystawy:
Wtorek 9.02, g. 17:00 – „Julian Grabowski” – wykład Barbary Bułdys
Niedziela 21.02, g. 15:00 – po wystawie oprowadza Piotr Kukla
Poniedziałek 29.02, g. 12:00, ul. Limanowskiego 5 – odsłonięcie tablicy poświęconej artyście / miejsce, gdzie mieszkał i tworzył
Poniedziałek 29.02, g. 18:30 – wieczór pamięci Juliana Grabowskiego / Zmysły Sztuki - wystąpią: Iwona Tober (sopran), Sylwia Lorenc (flet), Mariusz Lorenc (pianino)Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia towarzyszące

Kurator: Andrzej S. Grabowski
Współorganizatorzy wystawy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie, Fundacja artystyczno-edukacyjna andARTPartner: Miasto Tarnów

Informujemy również, że od 5 lutego monografia będsie dostępna w naszych placówkach oraz w muzealnym sklepie internetowym (cena: 60 zł).

Julian Grabowski