Koncert w szlacheckim dworze w Dołędze – oddziale Muzeum Okręgowego w Tarnowie

W ramach cyklu „Koncerty w szlacheckim dworze” zaplanowano w tym roku trzy koncerty. Pierwszy odbył się w marcu, natomiast na drugi zaplanowano koncert Żeńskiego Kwartetu Smyczkowego Con Affetto, który zaprezentuje repertuar klasyczny i rozrywkowy. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i przyjaciół dworu w Dołędze.

Żeński Kwartet Smyczkowy „Con Affetto” – tworzą cztery absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie, działają wspólnie od 2005 roku koncertując w wielu ciekawych miejscach m. in. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, Dworku I. J. Paderewskiego w Kośnej Dolnej, Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego, krakowskich „Sukiennicach”. Kwartet dysponuje szerokim i zróżnicowanym repertuarem począwszy od kanonów muzyki klasycznej, poprzez ciekawe aranżacje muzyki rozrywkowej, filmowej i musicalowej aż po oryginalne wykonania muzyki współczesnej. Szczególne miejsce w repertuarze Con Affetto zajmują tanga, wykonywane z wielką pasją i ekspresją.  

Koncert: 18. 06. 2016  godzina 17:00, wstęp wolny
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Strona zbiera informacje o ciasteczkach (cookies) na potrzeby analizy odwiedzalności serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na to. Obsługę ciasteczek możesz wyłączyć w opcjach swojej przeglądarki.