Otwarcie wystawy malarstwa Adama Jańca w ramach cyklu” Letnie spotkania przy winie” na zamku w Dębnie – 7.08.2016

7 sierpnia 2016 odbędył się wernisaż wystawy o intrygującym tytule „Wertykalne potyczki solo i w duecie”, której autorem jest Adam Janiec oraz koncert utworów Anny German.

Adam Janiec – ur.  1961 roku w Paczkowie, artysta nieprofesjonalny specjalizujący się w malarstwie olejnym krajobrazów, kwiatów i życia codziennego wsi. Autor wielu wystaw, na zamku w Dębnie zagości po raz czwarty. Na wystawie zaprezentuje 93 prace malarskie będące wspomnieniem z podróży do Włoch a także krajobrazy i kwiaty polskie.

Koncert utworów Anny German – znane utwory artystki takie jak: ”Nie żałuj”, „Być może”,  „Jedna chwila wystarczyła”, „Pomyśl o mnie”, „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki", "Weź mnie jak kota w worku" usłyszymy w interpretacji Marzeny Michalczyk (sopran) przy akompaniamencie Marcina Kurcza (fortepian).

Miejsce: Zamek w Dębnie – oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Wernisaż: 7 sierpnia godz. 17.00
Wystawa czasowa, czynna do 03.10.2016
Kurator wystawy: Krystyna Gurgul