Zapraszamy do głosowania na Muzeum Wincentego Witosa w konkursie Wielkie Odkrywanie Małopolski

Przyjaciele i Sympatycy wierzchosławickiego Muzeum!

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Plebiscytu Wielkiego Odkrywania Małopolski zakwalifikowała do etapu finałowego plebiscytu w kategorii "Atrakcja turystyczna" Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach.

Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Małopolski organizowany jest przez Gazetę Krakowską wspólnie z Województwem Małopolskim, Małopolską Organizacją Turystyczną, Telewizją Polska SA Oddział w Krakowie oraz Radiem Kraków.
Patronem naszego przedsięwzięcia jest Marszałek Małopolski - Jacek Krupa, który jest jednocześnie Przewodniczącym Kapituły.

Pełna lista Kandydatów została opublikowana w Gazecie Krakowskiej i na stronie www.gazetakrakowska.pl oraz na stronach internetowych współorganizatorów dniu 5 sierpnia.

Karta Muzeum Wincentego Witosa dostępna jest pod tym linkiem: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/muzeum-wincentego-witosa-w-wierzchoslawicach,34813,1591287,t,id,kid.html

Glosować można na trzy sposoby:
1.Tradycyjny, rejestrując swój adres e-mail i klikając w zakładkę na stronie internetowej (3 głosy dziennie+3 punkty dla muzeum)
2.Kosztowny-głosowanie przez sms 2,49 zł -daje to az 10 punktów Aby zagłosować wyślij SMS o treści: WOMAT.3 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
3.Głosowanie przez Facebook ( 5 punktów dla Muzeum )
Mamy nadzieję, że zechcecie się Państwo włączyć aktywnie w promocję plebiscytu oraz Naszej kandydatury. Głosowanie trwa do końca sierpnia

Z pozdrowieniami
Kierownictwo i Pracownicy Muzeum W. Witosa w Wierzchosławicach