3 września 2016 zapraszamy na Narodowe Czytanie

3 września 2016 r. (w godzinach od 14 do 16.30) zapraszamy na skwer przed Muzeum Etnograficznym w Tarnowie (przy ul. Krakowskiej 10) na organizowane pod patronatem Pary Prezydenckiej Narodowe Czytanie „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza.

Fragmenty „Quo Vadis” czytać będą aktorzy Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie: Matylda Baczyńska, Piotr Hudziak, Jerzy Pal.
Oprawa muzyczna: Kwartet Con Fuoco.
Prowadzenie: Marcin Walkowicz.

Do wspólnego czytania zapraszamy przedstawicieli władz miasta, instytucji publicznych, bibliotekarzy, młodzież i nauczycieli oraz publiczność.

Tarnowska edycja „Narodowego czytania” współfinansowana jest z Budżetu miasta Tarnowa.

Narodowe czytanie 2016