Zapraszamy do Pałacu Młodzieży na spektakl inspirowany żywotem i twórczością Bruno Szulza

Na zaproszenie tarnowskiego Muzeum Okręgowego i Komitetu Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej w Tarnowie gościnnie wystąpi w Pałacu Młodzieży Lwowsko Akademicki Obwodowy Teatr Muzyczno-Dramatyczny  im. Jurija Drogobycza.

Lwowscy aktorzy przedstawią spektakl inspirowany żywotem i twórczością Bruno Szulza, malarza i pisarza z Drohobycza zamordowanego przez Niemców w 1942 r.

Tytuł spektaklu – Zwierciadło. Podwójna nieobecność. Jest to wspólny polsko-ukraiński projekt artystyczny sfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach promocji kultury polskiej zagranicą. Dialogi prowadzone są w obu językach. Będzie to jedyne przedstawienie na terenie Polski.

Zapraszamy we wtorek dnia 6 września o godz. 18 do Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego.

Bezpłatne bilety można dostać w recepcji Muzeum przy Rynku 3 i 21 a także w Pałacu Młodzieży oraz – w miarę wolnych miejsc – przed spektaklem.