Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej oferty skansenów w Małopolsce - do wygrania nagrody!

Skanseny w Małopolsce starają się cały czas dostosowywać swoją ofertę do wymogów rynku. W celu usprawnienia tego procesu powstała ankieta skierowana do amatorów przemysłu kultury ludowej. Jej celem jest określenie zainteresowania na ofertę edukacyjno-kulturową wybranych skansenów w Małopolsce.

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Siedem osób, które wypełniając ankietę udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie otwarte: "Jakie inne czynniki zachęciłyby Pana/ią do częstszego odwiedzania małopolskich skansenów?" mają szansę wygrania ciekawych upominków. Oceny dokona komisja złożona z pracowników skansenów.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. do 11 września wypełnić ankietę znajdującą się na stronie: www.ankiety.sacada.pl
2. udzielić ciekawej odpowiedzi na pytanie otwarte nr 8 zawarte w ankiecie
3. podać adres poczty elektronicznej, na który przesłana zostanie informacja związana z pozytywnym wynikiem konkursu i sposobem przekazania nagrody.

Osoba podająca adres email wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach komunikacyjnych. Niniejsza zgoda nie jest obowiązkowa, jednak niezbędna do wzięcia udziału w konkursie.
Udział w konkursie mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie lub posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego.

Informacja o wygranej zostanie przesłana na adres mailowy zwycięzców najpóźniej do 18 września 2016 roku.