UWAGA: KONKURS NA LOGO 90-LECIA TARNOWSKIEGO MUZEUM

Informujemy, że w konkursie na projekt graficzny logotypu z okazji 90-lecia Muzeum w Tarnowie nie wyłoniono zwycięzcy.

Dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie ogłasza Otwarty konkurs na projekt graficzny logotypu z okazji 90-lecia Muzeum w Tarnowie.

Logotyp będzie miał zastosowanie w celach identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych oraz  korespondencyjnych i zostanie umieszczony w materiałach promocyjnych, wydawanych przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie w 2017 roku.

Projekt logo powinien bezpośrednio nawiązywać do obchodów 90-lecia Muzeum w Tarnowie i budzić pozytywne skojarzenia z muzeum.

Konkurs trwa od 3 listopada 2016 r. do 3 grudnia 2016 r.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu i udziału.

Nagroda główna - 500 zł netto.

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (zawiera kartę zgłoszeniową i oświadczenia)