Muzealne ferie 2017 pełne niespodzianek!

Muzeum Okręgowe w Tarnowie na czas ferii przygotowało specjalną ofertę dla tych, którzy chcą swój wolny czas spędzić rodzinnie i aktywnie.

W okresie zimowych ferii 2017 r. Muzeum Okręgowe zaprasza dzieci wraz z rodzicami do swych oddziałów na terenie miasta Tarnowa:
- tarnowskiego Ratusza Rynek 1,
- Siedziby Muzeum Rynek 3,
- Muzeum Etnograficznego na ul. Krakowskiej 10.

Przez cały okres zimowych ferii, poza weekendami, o godz. 10.00 i 12.00, będzie czekał na wszystkich chętnych muzealny przewodnik, który bezpłatnie zaznajomi przybyłych z ekspozycją.

Dzieci, zakupując książeczkę Małego Muzealnika za 5 zł (w ramach wstępu) będą mogły poznać historię najciekawszych eksponatów poprzez kolorowanki, łamigłówki i zagadki.
Po uzupełnieniu książeczki i zdobyciu trzech pieczątek z trzech oddziałów właściciel książeczki wstąpi do grona muzealników o czym poświadczać będzie legitymacja, która znajduje się w książeczce, a ona z kolei uprawni Małego Muzealnika wraz z opiekunem do darmowego wejścia na Turniej Rycerski w Dębnie.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja: tel. +48 14 6212149, 6390864, 6390865 wew. 85
Email: j.adamczyk@muzeum.tarnow.pl