Dzień Babci i Dziadka w tarnowskim Ratuszu

W życiu każdego dziecka Babcia i Dziadek zajmują szczególne miejsce, dlatego też Muzeum Okręgowe w Tarnowie  - Ratusz, z tej okazji zaprasza dzieci na warsztaty, w czasie których wykonają nietuzinkowe prezenty dla swych najbliższych.

Zadaniem uczestników zajęć będzie wykonanie pamiątkowych broszek, wisiorków, breloczków (do wyboru) z gliny samoutwardzalnej, każde dziecko wykona po 2 egzemplarze.
Przy użyciu wykrajalników, dzieci uzyskają odpowiedni kształt swoich upominków, których powierzchnia zostanie odpowiednio urozmaicona i ozdobiona.
Na koniec wykonają kartkę z życzeniami dla Babci i Dziadka.

FILM PROMOCYJNY

Miejsce zajęć: Ratusz
Czas zajęć: 1 -1,5 godzina
Termin zajęć:  od 9 do 20 stycznia 2017 r. (w godz. od 9.00 do 14.00)