Konkurs Muzeum w oczach dziecka – edycja 2017

Muzeum Okręgowe w Tarnowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „Muzeum w oczach dziecka”

Regulamin konkursu:
Uczestnicy: w konkursie mogą uczestniczyć dzieci przedszkolne i nauczania zintegrowanego, które w roku szkolnym 2016/2017 brały udział w cyklu lekcji muzealnych w Ratuszu lub Muzeum Etnograficznym.

Temat i prace: tematem konkursu są eksponaty lub zdarzenia muzealne /np. wystawy, imprezy/, które wzbudziły największe zainteresowanie, emocje. Ilość prac nie może przekraczać 5 z jednej placówki.

Termin: do 14.06.2017.
Prace na konkurs można składać osobiście lub nadsyłać pocztą na adres:
Ratusz
33-100 Tarnów
Z dopiskiem: Konkurs „Muzeum w oczach dziecka”.

Technika: dowolna, umożliwiająca zawieszenie na ścianie.

Format:
nie większy niż A-3.

Opis pracy: w lewym dolnym rogu należy umieścić imię i nazwisko, wiek dziecka, imię i nazwisko opiekuna, dokładny adres placówki, numer telefonu.

Prac wystawionych w konkursie nie zwracamy.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 19.06.2017 r. o godz. 10.00   w Muzeum Etnograficznym, Tarnów, ul. Krakowska 10

Wszelkich informacji udziela i prace przyjmuje Galeria Ratusz, tel. 14 692 90 00

Zapraszamy do udziału w konkursie.