Misyjne Święto Dzieci – Muzeum Etnograficzne, 21 maja (niedziela) godz. 15.00,

Nieco ponad tydzień przed Dniem Dziecka po raz kolejny współorganizujemy Misyjne Święto Dzieci.

Stowarzyszenie Inicjatywa Młodzi Misjom pod patronatem Diecezji Tarnowskiej, od 2011 roku zaprasza dzieci i rodziców do wspólnego świętowania, podczas którego można nie tylko dobrze się bawić, ale i wiele dowiedzieć na temat życia dzieci w inny krajach.

W tym roku zapraszamy na plac przed Muzeum Etnograficznym, ul. Krakowska 10 w niedzielę 21 maja o godz. 15.00.

W programie m.in. zdobywanie sprawności małego misjonarza na które składa się: tworzenie biżuterii afrykańskiej, mistrz sushi, enchoque, ujeżdżanie kangura, przejście przez busz, oswajanie dzikich zwierząt i australijski slalom.W czasie animacji dzieci wraz z rodzicami i opiekunami grup będą mogły spotkać się z misjonarzami, uczestniczyć w zabawach integracyjnych, konkursach z nagrodami, pokazach tańca, oraz wielu innych atrakcjach misyjnych.

Misyjne Święto Dzieci