Regulamin wynajęcia miejsca na stanowiska handlowe podczas imprezy plenerowej Międzynarodowy Turniej Rycerski O Złoty Warkocz Tarłówny

Muzeum Okręgowe w Tarnowie umożliwia wynajęcie miejsca na prowadzenie działalności handlowej podczas imprezy plenerowej „Międzynarodowy Turniej Rycerski O Złoty Warkocz Tarłówny”, która odbędzie się dnia 2017-09-17, na terenie otaczającym Zamek w Dębnie (Dębno, Powiat Brzeski, województwo małopolskie).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Osoba do kontaktu: Piotr Marczyński (tel. 14 6390865, 14 6212149)

Do pobrania: REGULAMIN WYNAJĘCIA MIEJSCA NA STANOWISKA HANDLOWE PODCZAS IMPREZY PLENEROWEJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ RYCERSKI O ZŁOTY WARKOCZ TARŁÓWNY (plik pdf)