TRANSCENDENTALNA MSZA BEZPRZEDMIOTOWA - otwarcie wystawy Jerzego Martynowa (2 października 2017)

2 października 2017 r. o godzinie 18.00 w Siedzibie Muzeum Okręgowego w Tarnowie (Rynek 3 – Galeria „Piwnica pod Trójką”) została otwarta wystawa prac Jerzego Martynowa pod tytułem „TRANSCENDENTALNA MSZA BEZPRZEDMIOTOWA”.

FOTOGALERIA WERNISAŻU

Na wystawie zostały zaprezentowane najnowsze, wielkoformatowe obrazy artysty, który na co dzień zajmuje się malarstwem, rzeźbą, grafiką użytkową i architekturą wnętrz, tworzy również małe formy architektoniczne. Na swoim koncie posiada ogromny dorobek zarówno w dziedzinie malarstwa jak i innych dziedzin sztuki. Zorganizował ponad 50 wystaw indywidualnych, uczestniczył w około 200 zbiorowych. Swoje prace pokazywał nie tylko w kraju, ale również za granicą, m.in. we Francji, Danii, Niemczech,  Kanadzie, Chinach, Litwie i Belgii.

Wystawa zorganizowana została w ramach cyklu Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej.

Wystawa czynna do 15 października 2017 r.

TRANSCENDENTALNA MSZA BEZPRZEDMIOTOWA

Miejsce: Siedziba MOT, Rynek 3