30. edycja Regionalnego Konkursu na Pisankę Ludową

Start: 2019-04-08 09:00:00
Koniec: 2019-04-13 15:00:00
Muzeum Etnograficzne

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Muzeum Okręgowym w Tarnowie, serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych twórców ludowych z regionu tarnowskiego, gorlickiego i nowosądeckiego do udziału w 30. edycji Regionalnego Konkursu na Pisankę
Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy.

Konkurs odbędzie się w dniach od 8 do 13 kwietnia 2019 r. w Muzeum Etnograficznym przy ul. Krakowskiej 10, Oddziale Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przesłanie do dnia 28 marca 2019 r. czytelnie i dokładnie wypełnionych kart zgłoszeń prac indywidualnych jak również zbiorowych, na adres:

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Rynek 16, 33-100 Tarnów

lub mailem: b.rompala@mcksokol.pl

Prace na powyższy Konkurs należy dostarczyć w dniu 8 kwietnia 2019 r., w godz. od 9:00 do 15:00 do tarnowskiego Muzeum Etnograficznego.

Jednocześnie przypominamy, że Organizatorzy zapewniają miejsca wystawiennicze, natomiast uczestnicy odpowiadają za przygotowanie i ekspozycję swoich prac. Nadmieniamy również, że Komisja Konkursowa oceniać będzie tylko te pisanki tradycyjne i współczesne, których podstawą jest naturalne jajko.

Karty zgłoszeń: stół wielkanocny, stoisko wielkanocne, praca indywidualna

Dodatkowych informacji dotyczących Konkursu udziela Beata Rompała – koordynatorka projektu, tel. (18) 53 40 685.

źródło: mcksokol.pl