Patriotyczne śpiewanie w Muzeum Zamek w Dębnie [FOTO, WIDEO]

3 maja o godzinie 17.00 w oddziale Muzeum Zamek w Dębnie odbyła się kolejna edycja wspólnego śpiewanie najpiękniejszych pieśni patriotycznych.

W to wyjątkowe piękne słoneczne popołudnie w Sali Koncertowej w Zamku w Dębnie, zabrzmiał dżwięczny zgodny chór wspomagany instrumentalnie przez fortepian, skrzypce a nawek okulele. Wspólne radosne świętowanie płynące z potrzeby serca potwierdza słuszność organizacji takich przedsięwzięć.

Organizatorzy wydarzenia: Muzeum Okręgowe w Tarnowie, oddział Muzeum Zamek w Dębnie oraz Fundacja TIMSZEL.

To już 8 lat jak #Patriotyczneśpiewanie w Muzeum Zamek w Dębnie radośnie pomaga w świętowaniu rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dziękujemy także Gmina Dębno oraz PowiatBrzeski.pl za wsparcie tej inicjatywy.
Zapraszamy serdecznie także i w tym roku !!!

Opublikowany przez Fundacja Timszel 29 kwietnia 2018