Pociąg do kultury

Miło nam zakomunikować, że Muzeum Okręgowe w Tarnowie rozpoczęło współpracę ze spółką Koleje Małopolskie w zakresie realizacji projektu „Pociąg do kultury”.

Dzięki ww. akcji bilet na przejazdy Kolejami Małopolskimi staje się jednocześnie kuponem rabatowym na zakup biletów do jedenastu instytucji kultury Województwa Małopolskiego.

W ramach projektu, tarnowskie Muzeum oferuje w okresie od 20 listopada 2018 do 31 sierpnia 2020, bilet normalny w cenie ulgowego na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi, według regulaminu akcji „Pociąg do Kultury”.

Jak skorzystać:

1. Kup dowolny bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi.
  2. Nie wyrzucaj wykorzystanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi.
  3. Zatrzymaj go, bez względu na to w jaki sposób kupiłeś bilet (w okienku kasowym, poprzez aplikację iMKA, w biletomacie, on-line,u konduktora).
  4. Kupiony bilet, potwierdzenie jego zakupu wydrukowane lub okazane na urządzeniu mobilnym, paragon poświadczający doładowanie iMKA, bilet miesięczny, w ciągu 30 dni od daty utraty ważności, uprawnia do zniżek i rabatów na skorzystanie z oferty samorządowych instytucji kultury uczestniczących w inicjatywie „Pociąg do kultury”.

Organizatorzy:

Do udziału w inicjatywie”Pociąg do kultury”, do podróżowania, a przy okazji zwiedzania, poznawania, odkrywania zapraszają:

• samorząd województwa małopolskiego,
  • instytucje kultury, które przygotowały ofertę i pakiet zniżek,
  • Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Regulamin akcji dostępny TUTAJ