„Uratować Królewnę Zuzię” – akcja charytatywna

Zuzia ma tylko 4 lata i mimo, że jest małą królewną to walczy już niczym prawdziwy rycerz z okropnym smokiem, który zamieszkał w jej brzuszku i nazywa się Neuroblastoma IV stopnia. To trudna walka jak dla takiej małej królewny, dlatego przyjaciele Zuzi postanowili wspomóc królewnę w tej walce. Udało się już zabrać ponad 500 000 zł na dalsze leczenie, ale niestety potrzeba jeszcze dużej sumy – ok. 400 000 zł. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, aby tych przyjaciół znalazło się jak najwięcej. Przyjaciele Zuzi zbierają pieniądze dzieląc się z innymi swoimi najróżniejszymi talentami: śpiewam, tańcem, sztuką, treningami na siłowni… można by wymieniać bez końca. Czasu zostało już bardzo niewiele, ale wierzymy w moc przyjaźni!

Również Muzeum Zamek w Dębnie pragnie wesprzeć Zuzię. Dlatego 18 maja, podczas Nocy Muzeów, będą zbierane datki na pomoc w leczeniu. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wsparcia.

Tych, którzy chcą wesprzeć Zuzię w jej walce, a nie będą mogli pojawić się na Nocy Muzeów zapraszamy serdecznie na strony, na których prowadzone są zbiórki oraz licytację na rzecz Królewny: siepomaga.pl, kawalek-nieba.pl, facebook.com.

źródło: Dębińskie Centrum Kultury