Zwiedzasz? Robisz zdjęcia? Spacerujesz? Połącz to!

Rada Osiedla Starówka, Muzeum Okręgowe w Tarnowie i Tarnowskie Centrum Informacji zapraszają na #INSTAspacery po tarnowskiej starówce.

W każdą wakacyjną środę  (oraz w niedzielę 24.06 i 9.09) o godzinie 12 możesz połączyć zwiedzanie, spacerowanie i fotografowanie w jedno.

Przyjdź w samo południe pod adres Rynek 7, by rozpocząć swoją przygodę. Rób zdjęcia, oznaczaj je hasztagami, oznaczaj partnerów akcji. Może to właśnie twoje zdjęcie zostanie udostępnione na naszych profilach. Za najlepsze zdjęcia rozdajemy drobne upominki.

Spacery w niedzielę 24.06 i 9.09 zakończą się w wybranym oddziale Muzeum Okręgowego.

Oznaczaj swoje zdjęcia:
#tarnow #instaspacer #tarnowskastarowka #tarnowtravel #muzeumtarnow #instawalk #instatarnow #instaphoto #fotospacer
@tarnowtravel @muzeumtarnow @tarnowska_starowka