W rycerskim obozowisku

Pod Zamkiem w Dębnie, w dniach 21 i 22 września 2013 r. odbyła się plenerowa impreza kulturalno-edukacyjna realizowana w ramach operacji „W rycerskim obozowisku”. Można było zobaczyć, jak wyglądał obóz rycerski, poznać i dotknąć uzbrojenie i wyposażenie rycerstwa, zobaczyć, co widział rycerz zza przyłbicy hełmu, wziąć udział w spotkaniu z żywą historią.

Impreza była realizowana będzie na terenie pod Zamkiem w Dębnie (pomiędzy Zamkiem, a drogą krajową nr 4).

Impreza realizowana była w ramach operacji „W rycerskim obozowisku”

Organizatorem imprezy było Muzeum Okręgowe w Tarnowie

PARTNERZY:

Gmina Dębno
Stowarzyszenie Przyjaciół Zamku w Dębnie
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Małgorzaty w Dębnie
Dębińskie Centrum Kultury

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007–2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja „W rycerskim obozowisku” nie stanowi części imprezy „Międzynarodowy Turniej Rycerski O Złoty Warkocz Tarłówny”. Bezpłatny wstęp na teren „Rycerskiego Obozowiska” nie uprawnia do wstępu na Turniej.Wszelkie prawa zastrzeżone dla Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Strona zbiera informacje o ciasteczkach (cookies) na potrzeby analizy odwiedzalności serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na to. Obsługę ciasteczek możesz wyłączyć w opcjach swojej przeglądarki.