Krystyna Róż-Pasek - malarstwo - wystawa z cyklu Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej

Kolejna wystawa w cyklu „Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej” zatytułowana jest „Krystyna Róż–Pasek – malarstwo”. Wernisaż odbył się 10 lutego w Muzeum Okręgowym - Galeria: „Piwnica pod Trójką”.

FOTOGALERIA WERNISAŻU

Krystyna Róż-Pasek - ur. w 1981 r. w Gorlicach. Jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie - profil tkactwo. W roku 2001 ukończyła Studium Architektury w Krakowie. Następnie w latach 2004-2009 studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Architektury Wnętrz. Studia zakończyła pracą dyplomową w Pracowni Projektowania Mebli i Elementów Wyposażenia Wnętrz. Aktualnie mieszka i rozwija swoją twórczość w Krakowie. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki między innymi projektowaniem wnętrz oraz detali wnętrzarskich, malarstwem, rysunkiem, grafiką komputerową jak również realizacją nieograniczonej ilości działań artystycznych. Malarstwo sztalugowe jest jej specjalizacją, ponadto wykonuje obrazy i portrety na zamówienie. W swojej bogatej ofercie posiada również wykonywanie rysunków satyrycznych i karykatur.

Wystawa będzie czynna do 9 marca 2014 roku.

Cykl wystaw „Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej” realizowany jest w ramach współpracy Muzeum i ZPAP Okręg Tarnowski.


Wszelkie prawa zastrzeżone dla Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Strona zbiera informacje o ciasteczkach (cookies) na potrzeby analizy odwiedzalności serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na to. Obsługę ciasteczek możesz wyłączyć w opcjach swojej przeglądarki.