Brandeum - wystawa prac Agnieszki Bartak–Lisikiewicz

Kolejna wystawa w cyklu „Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej” nosi tytuł: „Brandeum”. Jej wernisaż odbył się 17 listopada (poniedziałek) w Galerii „Piwnica pod Trójką” Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Rynek 3. Autorką wystawy jest Agnieszka Bartak –Lisikiewicz.

FOTOGALERIA WERNISAŻU

Artystka urodziła się w 1981 roku w Radomiu.  Dyplom uzyskała w 2007 r. w I Pracowni Interdyscyplinarnej prof. Zbigniewa Bajka na Wydziale Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W roku 2005 odbyła staż stypendialny w Ecole Nationale Superieure des Arts Decoratifs w Paryżu. W latach 2007 – 2010 zrealizowała studia doktoranckie na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Współtworzy grupę „Owo”. Zajmuje się fotografią, malarstwem i instalacją.  Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych, m.in. w Gliwicach, Tarnowie i Warszawie. Uczestniczyła w ponad 35 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Oprócz pracy artystycznej zajmuje się pracą pedagogiczną, uczy rysunku na kierunku Grafika w Instytucie Sztuki w Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.
 
Cykl wystaw „Tarnowscy Artyście w Galerii Muzealnej” realizowany jest w ramach współpracy Muzeum i Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Tarnowski. 

Wystawa będzie czynna do 7 grudnia 2014 roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Strona zbiera informacje o ciasteczkach (cookies) na potrzeby analizy odwiedzalności serwisu. Korzystając z serwisu zgadzasz się na to. Obsługę ciasteczek możesz wyłączyć w opcjach swojej przeglądarki.