Bezpłatne warsztaty Archiwa Rodzinne Niepodległej

Posiadasz archiwum rodzinne, dokumentujące okres odzyskania niepodległości i budowania państwowości polskiej? Chcesz je udostępnić następnym pokoleniom i podzielić się dumą z historii przodków?

Możesz to zrobić, poprzez przekazanie oryginałów lub kopii cyfrowych do Archiwum lub odpowiednio je zabezpieczyć w warunkach domowych. Jak to zrobić?

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat porządkowania, zabezpieczenia i przechowywania archiwaliów rodzinnych, które odbędą się we czwartek, 21 listopada o godz. 12.00 w filii tarnowskiego Muzeum Okręgowego – Ratusz-Galeria Sztuki Dawnej.

Szczegółowe informacje uzyskasz osobiście w Archiwum Narodowym w Krakowie przy ul. Siennej 16, p. 3, pisząc e-maila na adres twronski@ank.gov.pl lub dzwoniąc pod numer 12 422 40 94 wew. 27.

Organizatorem ogólnopolskiego projektu jest Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych i archiwa państwowe.

(bch / Archiwum Narodowe w Krakowie)

fot. freepik.com (zdjęcie główne), Bartosz Chmielnik (galeria zdjęć)