Bon Kultury dostępny!

Dziś w Ratuszu – Galerii Sztuki Dawnej odbyły się zajęcia z cyklu Bon Kultury „Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie”.

Spotkanie poprowadziły: Koordynatora Dostępności Muzeum Kinga Smółka i tłumacza języka migowego Agnieszka Sokół.

BON KULTURY to innowacyjna w skali kraju inicjatywa Województwa Małopolskiego i regionalnych instytucji kultury, dla których organizatorem/współorganizatorem jest Województwo Małopolskie. Realizowana jest już po raz ósmy, ma zachęcić do częstszego uczestnictwa w kulturze i czerpania z tych spotkań inspiracji, radości odkrywania siebie i otaczającej rzeczywistości.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie włącza się w tą inicjatywę, zapraszając do swoich oddziałów i filii w Tarnowie, Wierzchosławicach i Dębnie.

Fot. Bartosz Chmielnik / Anita Adamska