Informacja dotycząca pracy Muzeum w związku z występowaniem koronawirusa na świecie

W związku z potwierdzeniem w Polsce pierwszych przypadków koronawirusa prosimy o odpowiedzialne zachowanie podczas wizyty w Instytucji Kultury, jednocześnie prosząc o spokojne podejście do zaistniałej sytuacji.

Zgodnie ze wszelkimi informacjami przekazywanymi przez służby sanitarne, każdy odwiedzający  powinien przede wszystkim indywidualnie dbać o higienę rąk i otoczenia. Zalecamy, aby osoby które wróciły z miejsc zagrożonych epidemiologicznie zrezygnowały z wizyty w naszej Instytucji. Prosimy o zachowanie spokoju, prosimy na bieżąco śledzić komunikaty i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia – zapewniamy, że dostosujemy się do ich zaleceń.