Koncert: „Piano kontra bas”

Start: 2022-09-18 17:00:00
Muzeum Zamek w Dębnie

Piano Kontra Bas to niecodzienny projekt muzyczny instrumentalisty władającego najniższymi tonami w muzycznym wszechświecie.
Koncert ten jest niepowtarzalny, słuchacze są obdarowywani bogatym wachlarzem dźwięków i pięknej muzyki, że pozostają pod ich wrażeniem jeszcze na długo po ustaniu ostatnich owacji!
Usłyszą Państwo utwory Franka Proto i Adolfa Miška.
18 września 2022 r. godz. 17.00 Zamek w Dębnie WSTĘP WOLNY
Wykonawcy:
Artur Łukasik – kontrabas
Joanna Błażej-Łukasik – fortepian
Artur Łukasik jest obiecującym kontrabasistą młodego pokolenia, zwycięzcą ponad dwudziestu konkursów kontrabasowych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej w tym I edycji Konkursu Centrum Edukacji Artystycznej. Jest stypendystą m.in. programu „Młoda Polska”.
Joanna Błażej-Łukasik jest cenioną kameralistką posiadają a w swoim dorobku wiele nagród na festiwalach i konkursach instrumentalnych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.
Organizatorem wydarzenia jest Polska Fundacja Kultury i Rozwoju
Partnerzy projektu:
Fundacja PZU, Rada Osiedla Starówka, Muzeum Zamek w Dębnie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie
TVP KULTURA
Projekt współfinansowany ze środków Fundacji PZU