Letnie Spotkania przy Winie

Muzeum Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na „Letnie Spotkania przy Winie” dnia 17 lipca o godz. 17.00.

Spotkanie rozpocznie nastrojowy koncert wokalno – instrumentalny „Agnieszka Osiecka – wspomnienia”. W bieżącym roku przypada 25 rocznica śmierci Agnieszki Osieckiej, której wspaniałą twórczość chcą Państwu przypomnieć solistki: Sylwia Pasek – wokalistka i instruktorka wokalna wraz z Zuzanną Kanią – laureatką wielu konkursów wokalnych. Przy fortepianie zasiądzie Mateusz Krystian.

Po koncercie nastąpi otwarcie nowej wystawy czasowej – „Instrumenty muzyczne z kolekcji Wilfrieda de Meyer”.

Plakat, na górze napis Letnie spotkania przy winie, zamek w Dębnie, 17 lipca.Poniżej zdjęcia artystów w kołach umieszczonych jedno obok drugiego. Na dole logotypy organizatorów.