Muzealne zajęcia edukacyjne online

W panującym czasie pandemii zamierzamy jako Muzeum nadal przekazywać Państwu jak najlepszą wiedzę o historii, sztuce i kulturze. Nasi pracownicy merytoryczni cały czas pracują, przygotowując kolejne materiały do publikacji w wersji online.

Jednym z przykładów niech będzie nowy cykl „Przysłowia z historią w zmowie” przygotowywany przez Oddział Ratusz – Galeria Sztuki Dawnej. To doskonała możliwość do wspólnej zabawy i zdobywania wiedzy przez dzieci i dorosłych. Co tydzień, w każdą środę na naszej stronie internetowej będziemy publikować nowy wpis, w którym poznają Państwo znaczenie staropolskich przysłów. Ich treść będzie łączyć się z eksponatami, które na co dzień można podziwiać w tarnowskim ratuszu. Zachęcamy do zaglądania na nasze konto na Facebooku, gdzie będzie pojawiał się post przypominający o nowym wpisie.

Muzealne zajęcia edukacyjne online:

Przysłowia z historią w zmowie (Ratusz – Galeria Sztuki Dawnej)

DIY z muzeum (Galeria „Panorama”)

Spacer z Premierem (Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach)

Świąteczne warsztaty muzealne

Etno-wspomnienia (Muzeum Etnograficzne)

Spacerki po Tarnowie (Muzeum Historii Tarnowa i Regionu)

(bch)

Fot. by JESHOOTS.COM on Unsplash