Muzeum ponownie otwarte dla zwiedzających od 6 maja!

Dobre wieści dla wszystkich zainteresowanych ofertą naszego Muzeum! Otwieramy się dla zwiedzających!

W związku z poprawą sytuacji epidemicznej oraz wytycznymi przekazywanymi przez stronę rządową dotyczącymi otwarcia muzeów i galerii sztuki dla publiczności informujemy, iż Muzeum Okręgowe w Tarnowie planuje otwarcie ekspozycji w Oddziałach na dzień 6 maja.

Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych: ograniczony limit osób zwiedzających, obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk, zachowany dystans. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminach zwiedzania.

Godziny otwarcia w oddziałach tarnowskich:
Godziny otwarcia w oddziałach poza Tarnowem:

W dalszym ciągu, z powodu trwającej przebudowy, zamknięte dla zwiedzających pozostaje Regionalne Centrum Edukacji o Pamięci (dawna Izba Pamięci AK).

(bch)