“Nieistniejący lecz możliwy koncert instrumentalny poezją polską okraszony” – otwarcie sezonu skansenowego.[zdjęcia]

4.06.2022 r. odbył się „Nieistniejący lecz możliwy koncert instrumentalny poezją polską okraszony” inaugurujący sezon skansenowy.
Zagrali: Robert Zapora – kompozytor muzyki teatralnej, poeta, laureat wielu konkursów piosenki artystycznej. Zaśpiewał m.in. utwory B. Leśmiana, M. Białoszewskiego, R. Milczewskiego Bruno oraz Dariusz Marcinek poeta tarnowski, który zaśpiewał utwory własne.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy do ponownej wizyty w Muzeum Dwór w Dołędze.
Serdeczne podziękowania dla Zbigniewa Moskala – Wójta Gminy Szczurowa, Gminie Szczurowa, oraz GCKCziS Szczurowa za pomoc przy organizacji koncertu.
Fotorelacja z wydarzenia.