Ograniczenie działalności Muzeum przedłużone do odwołania

W związku z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zamknięciu instytucji kultury mającą na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 informujemy, że wszystkie Oddziały Muzeum Okręgowego w Tarnowie pozostaną zamknięte dla zwiedzających aż do odwołania.

Nie odbędą się także wszystkie wydarzenia i zajęcia edukacyjne organizowane przez tarnowskie Muzeum oraz jego Oddziały i Filie.

Informacje o wszystkich dodatkowych zmianach w funkcjonowaniu Muzeum będą przekazywane na bieżąco za pomocą strony internetowej www.muzeum.tarnow.pl oraz oficjalnego profilu Muzeum na Facebooku.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie utrzymuje kontakty z klientami wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej, poczty elektronicznej i platformy e-PUAP. Wykaz adresów e-mailowych znajduje się na tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące ograniczenia działalności instytucji kultury są dostępne na stronie internetowej MKiDN.