ZIMOWE SPOTKANIA przy MIODZIE 2022

Start: 2022-12-04 17:00:00
Muzeum Zamek w Dębnie

Zimowe spotkania przy miodzie, na które wspólnie zapraszają organizatorzy czyli Muzeum Zamek w Dębnie, oraz Dębińskie Centrum Kultury odbędą się w niedzielę 4 grudnia o godz. 17.00 w Zamku w Dębnie.
Dla uczestniczących w Zimowych Spotkaniach organizatorzy przygotowali bardzo piękny, nastrojowy koncert polskiej poezji śpiewanej.
Wykonają go wokaliści ogniska muzycznego Dębińskiego Centrum Kultury, prezentując utwory między innymi takich artystów jak: G. Turnau, W. Młynarski, A. Osiecka. Towarzyszyć im będzie na skrzypcach Aleksandra Kubala i przy fortepianie Artur Potępa, który jest także autorem aranżacji muzycznych.
Dodatkowo w Sali pod Słupem będzie można porozmawiać z Pszczelarzem z Pasieka Noski Piotr Nosek i dowiedzieć się różnych ciekawostek związanych z miodem, jego właściwościami smakowymi, zdrowotnymi, wręcz leczniczymi, a także zakupić różne miodowe produkty, które mogą być doskonałym mikołajkowym lub świątecznym upominkiem dla kogoś bliskiego….
Na ten niedzielny wieczór Dębińskie Centrum Kultury przygotowało także niewielką wystawę fotografii, dokumentującą bardzo aktywny kulturalno- artystyczny rok na Zamku w Dębnie w 2022r.
Zapraszamy.