TRANSCENDENTALNA MSZA BEZPRZEDMIOTOWA – wystawa Jerzego Martynowa

Start: 2017-10-02 18:00:00
Koniec: 2017-10-15 14:00:00
Siedziba Muzeum Okręgowego w Tarnowie - Galeria „Piwnica pod Trójką”

2 października 2017 r. o godzinie 18.00 w Siedzibie Muzeum Okręgowego w Tarnowie (Rynek 3 – Galeria „Piwnica pod Trójką”) została otwarta wystawa prac Jerzego Martynowa pod tytułem „TRANSCENDENTALNA MSZA BEZPRZEDMIOTOWA”.

Na wystawie zostały zaprezentowane najnowsze, wielkoformatowe obrazy artysty, który na co dzień zajmuje się malarstwem, rzeźbą, grafiką użytkową i architekturą wnętrz, tworzy również małe formy architektoniczne. Na swoim koncie posiada ogromny dorobek zarówno w dziedzinie malarstwa jak i innych dziedzin sztuki. Zorganizował ponad 50 wystaw indywidualnych, uczestniczył w około 200 zbiorowych. Swoje prace pokazywał nie tylko w kraju, ale również za granicą, m.in. we Francji, Danii, Niemczech, Kanadzie, Chinach, Litwie i Belgii.

Wystawa zorganizowana została w ramach cyklu Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej.

Miejsce: Siedziba MOT, Rynek 3
Wernisaż: 2 października 2017, godz. 18.00