Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
Muzeum wpisane do Rejestru Instytucji Kultury Województwa Małopolskiego pod numerem RIK 14/99
Muzeum wpisane do Państwowego Rejestru Muzeów prowadzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod numerem PRM/72/02
Adres: Rynek 3, 33-100 Tarnów
NIP: 873-000-76-51
REGON: 850012309
nr konta: Bank PEKAO S.A. O/Tarnów
96 1240 1910 1111 0000 0898 4744

Logotyp Muzeum Okręgowego w Tarnowie

SIEDZIBA

Rynek 3, 33-100 Tarnów
telefon: +48 14 6390864, +48 14 6212149
fax: numer wewnętrzny 311
e-mail (kancelaria): rynek@muzeum.tarnow.pl

p.o. Dyrektor: Kazimierz Kurczab
e-mail: k.kurczab@muzeum.tarnow.pl

Zastępca Dyrektora ds. Zbiorów i Edukacji: Janusz Kozioł
e-mail: j.koziol@muzeum.tarnow.pl

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych: Małgorzata Michałek
e-mail: m.michalek@muzeum.tarnow.pl


Oddziały i filie

Muzeum Ratusz – Galeria Sztuki Dawnej, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Rynek 1, 33-100 Tarnów

kierownik: Jolanta Adamczyk
telefon: +48 14 6929000
e-mail: j.adamczyk@muzeum.tarnow.pl


Muzeum Historii Tarnowa i Regionu, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Rynek 20-21, 33-100 Tarnów

telefon: +48 14 6390865 wew. 200 (recepcja), wew. 201 (ochrona)
e-mail: historia.tarnowa@muzeum.tarnow.pl


Regionalne Centrum Edukacji o Pamięci, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
ul. Ignacego Mościckiego 29, 33-100 Tarnów


Muzeum Etnograficzne, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
ul. Krakowska 10, 33-100 Tarnów

kierownik: Maria Danuta Cetera
telefon: +48 14 6220625, +48 14 6278828
e-mail: cetera@muzeum.tarnow.pl


Galeria „Panorama”
ul. Plac Dworcowy 4, 33-100 Tarnów

telefon: +48 784912326
e-mail: galeria.panorama@muzeum.tarnow.pl


Muzeum Zamek w Dębnie, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Dębno 189, 32-852 Dębno

p.o. kierownik: Jolanta Januś-Koczwara
telefon: +48 14 6658035, +48 14 6658582
e-mail: debno@muzeum.tarnow.pl


Muzeum Dwór w Dołędze, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Dołęga 10, 32-821 Zaborów

kierownik: Marek Zięba
telefon: +48 14 6715414
e-mail: m.zieba@muzeum.tarnow.pl


Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Wierzchosławice 698, 33-122 Wierzchosławice

kierownik: Janusz Skicki
telefon: +48 14 6797040
e-mail: j.skicki@muzeum.tarnow.pl


Muzeum Pamiątek po Janie Matejce „Koryznówka” w Nowym Wiśniczu, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Stary Wiśnicz 278, 32-720 Nowy Wiśnicz

kierownik: Maria Serafińska – Domańska
telefon: +48 14 6128347
e-mail: koryznowka@muzeum.tarnow.pl


Zagroda Felicji Curyłowej w Zalipiu, Filia Muzeum Etnograficznego, Oddziału Muzeum Okręgowego w Tarnowie
Zalipie 135, 33-210 Olesno

opiekun: Wanda Racia
telefon: +48 14 6411912
e-mail: zalipie@muzeum.tarnow.pl


Działy

Dział Archeologii
kierownik: Magdalena Szumańska-Wach
e-mail: m.szumanska@muzeum.tarnow.pl

Dział Etnografii
kierownik: Maria Danuta Cetera
e-mail: cetera@muzeum.tarnow.pl

Dział Historii
kierownik: Przemysław Kozek
e-mail: p.kozek@muzeum.tarnow.pl

Dział Sztuki
kierownik: Barbara Bułdys
e-mail: b.buldys@muzeum.tarnow.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora Zbiorów
Główny Inwentaryzator Zbiorów: Łukasz Sęk
e-mail: l.sek@muzeum.tarnow.pl

Dział Finansowy
Główny Księgowy: Małgorzata Bąk
e-mail: ksiegowosc@muzeum.tarnow.pl


Samodzielne stanowisko ds. promocji: Bartosz Chmielnik
e-mail: b.chmielnik@muzeum.tarnow.pl

Samodzielne stanowisko ds. BHP: Małgorzata Klimowicz
e-mail: m.klimowicz@muzeum.tarnow.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadr: Agnieszka Stankowska
e-mail: a.stankowska@muzeum.tarnow.pl

Samodzielne stanowisko ds. zbiorów bibliotecznych: Lucyna Marzec-Pałach
e-mail: l.palach@muzeum.tarnow.pl

Inspektor Ochrony Danych: Marta Dychtoń
e-mail: iod@muzeum.tarnow.pl

Koordynator dostępności: Kinga Smółka
e-mail: k.smolka@muzeum.tarnow.pl


Formularz kontaktowy: