Secesyjny zawrót głowy – zapraszamy do udziału w wakacyjnej grze miejskiej

Tarnów znany jako Perła renesansu kojarzy się wielu z architekturą doby odrodzenia.
Natomiast miasto posiada także inne, bardziej współczesne, oblicze, które mogą Państwo odkryć, biorąc udział w grze miejskiej pt.: Secesyjny zawrót głowy.


Jak grać?
Aby zacząć zabawę należy mieć z sobą kartę gry. Informacje umieszczone na niej doprowadzą Państwa do najpiękniejszych i najciekawszych kamienic secesyjnych w Tarnowie.
Po dotarciu do tych kamienic, należy zrobić po jednym zdjęciu każdego budynku – na dowód, że Państwo wykonali zadanie i wysłać na adres e-mailowy: k.smolka@muzeum.tarnow.pl, w tytule maila pisząc Secesyjny zawrót głowy.


Pozostałe szczegóły:
Grę można pobrać w tarnowskich Oddziałach MOT: Ratusz – Rynek 1, Siedziba Główna – Rynek 3, M. Etnograficzne – ul. Krakowska 10, Galeria Panorama – pl. Dworcowy 1 oraz na naszej stronie internetowej www.muzeum.tarnow.pl

Zdjęcia należy wysłać wraz ze zgodą na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgoda wraz z regulaminem jest dostępna również na naszej stronie muzealnej www.muzeum.tarnow.pl

W poruszaniu się po Tarnowie pomogą państwu bezpłatne plany miasta dostępne w Informacji Turystycznej Rynek 7 i w większości naszych tarnowskich oddziałów.

Gra organizowana jest w miesiącach lipiec i sierpień 2018.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w regulaminie na naszej stronie internetowej www.muzeum.tarnow.pl.
W razie pytań proszę pisać na: k.smolka@muzeum.tarnow.pl