III Festiwal Mistrzowskie Kursy Artystyczne – cykl koncertów zaplanowanych w terminie 19 – 28 lipca

Start: 2024-07-19 18:00:00
Koniec: 2024-07-28 00:00:00

III Festiwal Mistrzowskie Kursy Artystyczne
19 lipca – 28 lipca 2024

Coroczne warsztaty pod okiem największych mistrzów i autorytetów (wybitni, światowej sławy artyści z całej Polski i Europy w dziedzinie instrumentalistyki oraz plastyki) przeznaczone dla młodych artystów.
Wśród zaproszonych wykładowców znajdują się wybitni światowej sławy artyści z całej Polski oraz Europy, będący równocześnie profesorami uczelni wyższych, których oklaskuje publiczność
na koncertach oraz wystawach w najbardziej prestiżowych miejscach świata!
W trakcie trwania Kursów zapraszamy na koncerty w wykonaniu mistrzów oraz uczestników Mistrzowskich Kursów Artystycznych przybyłych do Tarnowa z całego świata (Chiny, Japonia, Hiszpania, USA, Korea)

Organizator:
Polska Fundacja Kultury i Rozwoju

Partnerzy:
Urząd Miasta Tarnowa
Urząd Gminy Tarnów
Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie
Muzeum Ziemi Tarnowskiej
Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie
Rada Osiedla Starówka
Rada Osiedla Piaskówka

Patronat medialny: