Konferencja prasowa – “Skrzydlaty Tarnów”

Start: 2024-07-19 10:00:00

W dniu dzisiejszym w tarnowskim Ratuszu odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbliżającemu się wydarzeniu pn. “Skrzydlaty Tarnów” . Wzięli w niej udział dyrektor Muzeum Ziemi Tarnowskiej Kazmierz Kurczab, dyrektor Centrum Sztuki Mościce – Anna Chmura oraz Tomasz Kosecki – dyrektor Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.
W trakcie spotkania dyrektorzy instytucji kultury Województwa Małopolskiego zaangażowanych w realizację przedsięwzięcia przedstawili jego program oraz podpisali stosowną umowę współpracy
Wydarzenie “Skrzydlaty Tarnów”, realizowane w związku obchodzoną 80. rocznicą akcji “Most III’ odbędzie się w dniach 26 i 27 lipca 2024 r. na terenach Centrum Sztuki Mościce. W programie imprezy znalazły się m.in. prezentacja wystawy planszowej , prelekcje, nocny start balonu, a w czasie pikniku: rodzinna strefa aktywności, konkurs z nagrodami, prezentacje modeli, pokazowy przelot samolotów , strzelnica, kino plenerowe i wiele więcej.
Szczegóły imprezy wkrótce w waszych ulubionych mediach.