„Letnie Spotkania przy Winie” – Muzeum Zamek w Dębnie

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszym wydarzeniu „Letnie Spotkania przy Winie”, które odbyło się 21 lipca!
Mimo gorącego dnia, atmosfera była niesamowita, a frekwencja przeszła nasze oczekiwania! Oto kilka najważniejszych momentów z tego fantastycznego popołudnia:
Tadek Apryjas i Waldek Pączek zachwycili nas swoimi autorskimi utworami i wyjątkowymi aranżacjami.
Wystawa „Fotografia w szlachetnym stylu” była prawdziwą gratką dla miłośników fotografii. Krzysztof Gałek, Maciej Babiarz i Karol Kurtyka opowiadali o swoich niezwykłych kolekcjach i pasji do fotografii, a rozmowom na ten temat nie było końca. W „Sali pod Słupem” można było odwiedzić ciemnię fotograficzną i dowiedzieć się więcej o procesie fotograficznym, a do starego atelier, gdzie można było zrobić sobie stylizowane zdjęcie, ustawiła się spora kolejka.
Stoiska z winami z lokalnych, małopolskich winnic, Winnica Bogu-Miła oraz Winnica Dąbrówka, przyciągały degustatorów. Degustacje, rozmowy z właścicielami i możliwość zakupu wybranych produktów były dużą atrakcją. Również stoisko z wyśmienitymi octami i olejami własnej produkcji cieszyło się zainteresowaniem.
Wydarzenie to współorganizowaliśmy z Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne Fotum oraz EnoTarnowskie.
Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i fantastyczną atmosferę!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach!
Wystawę „Fotografia w szlachetnym stylu” można oglądać w zamku w Dębnie do 15 września 2024 r. w godzinach pracy Muzeum.
Zapraszamy!
#LetnieSpotkaniaPrzyWinie #Muzeum #Winnice #Fotografia #EnoTarnowskie #WojnickieTowarzystwoFotograficzneFotum #Lato2024