„Letnie Spotkania przy Winie” 21 lipca o godz. 17.00

Start: 2024-07-21 17:00:00

Zapraszamy serdecznie do naszego Muzeum na „Letnie Spotkania przy Winie” 21 lipca o godz. 17.00 (niedziela) .
W bogatym programie na letnie popołudnie, na zamkowym dziedzińcu przygotowaliśmy:
Występ: Tadka Apryjasa i Waldka Pączka (ich autorskie utwory i aranżacje) .
Wernisaż wystawy „Fotografia w szlachetnym stylu” na której zobaczą Państwo sprzęty i dawne akcesoria fotograficzne ze zbiorów fotografów i kolekcjonerów: Krzysztofa Gałka, Macieja Babiarza oraz Karola Kurtyki, którzy będą opowiadać o swoich zbiorach i kolekcjonerskiej pasji . Unikatowe eksponaty będą prezentowane w tzw. „Sali pod Słupem” we wnętrzach zamku, gdzie można będzie zajrzeć do ciemni fotograficznej i dowiedzieć się więcej o procesie fotograficznym . Natomiast w starym atelier będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia w stylizowanym otoczeniu .

Stoiska z różnymi rodzajami win z lokalnych, małopolskich winnic: Winnica Bogu-Miła oraz Winnica Dąbrówka (po degustacji i rozmowach z właścicielami winnic – możliwość zakupu wybranych produktów) , będzie także stoisko zaopatrzone w wyśmienite octy i oleje własnej produkcji, również z możliwością ich zakupu .

Wydarzenie to jest współorganizowane z Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne Fotum oraz EnoTarnowskie.
ZAPRASZAMY !!!