Gra terenowa: „Szlakiem dębińskich legend”

2 edycja Gry Terenowej już za nami!!
29 maja do zaciętej rywalizacji stanęło 6 drużyn składających się z piątoklasistów szkół podstawowych Gminy Dębno. Zadania sprawdzały znajomość legend związanych z dębińskim zamkiem i jego okolicą. Ponadto uczniowie musieli wykazać się umiejętnością odczytywania mapy aby mogli pokonać kolejne etapy wyznaczonej trasy.
I miejsce zajęła drużyna z Zespół Szkolno – Przedszkolny w Maszkienicach
II miejsce – drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnie.
III miejsce – drużyna z Zespół Szkolno – Przedszkolny w Sufczynie
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że dzięki naszemu konkursowi wszyscy uczestnicy mogli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody oraz wielu cennych zabytków. Jak się okazało, niektóre z nich po raz pierwszy mogli zobaczyć nie tylko uczniowie, ale także ich opiekunowie. Niewątpliwie Gra Terenowa służy pogłębianiu wiedzy na temat swojej Małej Ojczyzny!
Organizatorzy:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie