Kontynuacja cyklu „Muzyka w Szlacheckim Dworze”, „Na życia wielokropek tylko… Adam Snopek” Stand-up przy fortepianie [zdjęcia]

Start: 2021-08-06 19:30:00
Dwór w Dołędze

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym muzycznym projektem: Adam Snopek Stand-up przy fortepianie – Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło! Jest to kontynuacja cyklu „Muzyka w Szlacheckim Dworze” organizowanym w Oddziale Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Muzeum Dwór w Dołędze, pod nazwą „Na życia wielokropek…tylko Adam Snopek”. Koncert odbędzie się 6 sierpnia 2021 r. o godzinie 19.30, wstęp wolny.

Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance’u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka.

Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki “Pieski małe dwa“.

Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać.

Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Adam Snopek – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 1991r. został Laureatem I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów, m.in. Teatru Śląskiego w Katowicach, Teatru Zagłębia w Sosnowcu, Teatru Korez w Katowicach. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera oraz kieruje zespołem muzycznym.

Patroni medialni: Radio Kraków, RDN Małopolska, STARnowa.tv, Tarnowska.tv, Gazeta Krakowska, Nasze Miasto

Zdjęcia z koncertu: