Sesja naukowa pn. „Zapisać w dziejach nieśmiertelne jestem! Wielkie powstania w dziedzictwie Tarnowa i regionu”

23 listopada w Sali Pospólstwa tarnowskiego Ratusza odbyła się sesja naukowa pn. „Zapisać w dziejach nieśmiertelne jestem! Wielkie powstania w dziedzictwie Tarnowa i regionu” stanowiąca jeden z elementów realizowanego przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie projektu dofinansowanego w ramach programu „Patriotyzm Jutra”. Spotkanie prowadził Zastępca Dyrektora ds. Zbiorów i Edukacji Muzeum Okręgowego w Tarnowie dr Marcin Borys. W sesji wzięli udział: dr hab. prof. UP Hubert Chudzio (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie), dr hab. prof. UR Andrzej Bonusiak (Uniwersytet Rzeszowski) oraz dr Konrad Meus (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie). Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”