Wakacyjna Gra Miejska

Wakacyjne questowanie – GRA MIEJSKA
Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w grze miejskiej pn. „Wakacyjne questowanie”. Jest to muzealna propozycja na okres wakacji 2022 r., która pozwala spędzić ciekawie i aktywnie czas wolny oraz poznać miasto wraz z jego historią.

• Na czym polega zabawa?
    Uczestnicy zabawy podążają za rymowanymi wskazówkami, które prowadzą do najciekawszych miejsc i zakamarków miasta Tarnowa. W puste miejsca w wersach należy wpisać właściwe słowa. Na poprawną odpowiedź naprowadzają wskazówki umieszczone w tekście. Po uzupełnieniu luk, należy odszukać ponumerowane literki, z których ułoży się hasło.
  • Kto może uczestniczyć w grze?
    Gra przeznaczona jest dla osób indywidualnych bądź małych grup. Mogą w niej brać udział dzieci, młodzież, rodziny z dziećmi oraz osoby starsze.
  • Co należy zrobić by zagrać?
    Grę można otrzymać w Oddziałach Muzeum Okręgowego, mieszczących się a terenie miasta. Po otwarciu linku muzeum.tarnow.pl/zwiedzanie znajdą Państwo adresy Oddziałów.

Kartę pracy można pobrać klikając w  link: Gra Miejska

GRA JEST BEZPŁATNA!!!

Powodzenia!!!

Uczestnicy biorący udział w grze robią to na własną odpowiedzialność i dbają o własne bezpieczeństwo.