„Widzimy się w Muzeum!” – manekin w Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosłwicach

Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach

Przedstawiamy Państwu kolejne udogodnienie wprowadzone w Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach, dzięki realizacji grantu „Widzimy się w Muzeum!”, który jest skierowany do osób z niepełnosprawnością wzroku.
Tym razem jest to manekin, który wygląda jak Wincenty Witos. Dzięki sumiastym wąsom oraz ubiorowi wzorowanemu na ubiorze premiera można nie tylko bliżej przyjrzeć się tej postaci, ale również ją dotknąć, aby za pomocą zmysłu dotyku poznać wygląd premiera.
Przedsięwzięcie grantowe realizowane jest w ramach projektu „Kultura bez barier”.
Wartość grantu 160 945,00 złotych
Logotypy. Od lewej Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój. Kolejne flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska. Ostatni Napis Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny i flaga Unii Europejskiej - Na niebieskim tle żółte gwiazdu ułorzone w okrąg w centrum flagi.