Wiosenne Spotkania przy Kawie w Muzeum Zamek w Dębnie – wystawa „Droga do Świętości” – twórczość Moniki Koczwary

Start: 2024-04-14 17:00:00
Koniec: 2024-05-26 00:00:00
Muzeum Zamek w Dębnie

14.04.2024 r. (niedziela) o godz. 17.00 w Muzeum Zamek w Dębnie, odbędą się Wiosenne Spotkania przy Kawie.

W programie:

Recital Anny Dziedzic

Wernisaż wystawy „Droga do Świętości” – twórczość Moniki Koczwary

Degustacja aromatycznych kaw.

Monika Koczwara urodziła się w dniu życzliwości 40 lat temu, a ta symboliczna data odgrywa kluczową rolę w jej życiu,  szerzy pozytywną  energię wkoło siebie… Jest jak promień słońca, który rozświetla każde pomieszczenie, w którym się pojawia.

Największą miłością artystki jest jej rodzina, uwielbia spacery z psem po lesie – w ciszy szuka twórczej  inspiracji. Czerpie  radość ze wspólnych chwil spędzanych z bliskimi, uwielbiając każdy moment spędzony w ich towarzystwie.

Absolwentka kierunku Mała Forma Rzeźbiarska w Kielcach, ukończyła studia podyplomowe na kierunku psychoseksuologia, obecnie studentka psychologii, nieustannie poszerza swoje horyzonty i zdobywa nowe umiejętności. Jej praca  z osobami niepełnosprawnymi na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Brzesku stanowi wyraz jej pasji do pomagania innym i wspierania ich rozwoju. Doświadczenie życia innych ludzi jest dla niej niezwykłą inspiracją i motorem napędzającym jej działania artystyczne, oraz zawodowe. Jej motto – „ludzi trzeba doświadczać nie analizować”.