Zimowe Spotkania przy miodzie! 2023

Start: 2023-11-26 17:00:00
Muzeum Zamek w Dębnie

Muzeum Okręgowe w Tarnowie oddział Muzeum Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają Państwa na Zimowe Spotkania przy miodzie!
W niedzielę 26 listopada o godz. 17:00  odbędzie się koncert “Usta milczą, dusza śpiewa”, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory najsłynniejszych arii z oper i operetek.
W trakcie wydarzenia wystąpi znakomite trio w składzie:
Magda Niedbała-Solarz mezzosopran,
Mariusz Solarz tenor
Mateusz Kurcab przy fortepianie
Wykonają oni utwory znanych kompozytorów: m.in. G. Bizeta, E. Kalmana, C. Bixio, W. Gomeza, R. Chapi, E. di Capua, A. Lara.
Po koncercie będą Państwo mieli okazję pokosztować „miodowych” smaków.
Będziemy gościć z Pszczelarza Piotra Noska – pasjonata i właściciela Pasieka Noski Piotr Nosek. Będzie to doskonała okazja aby dowiedzieć się się różnych ciekawostek związanych z miodem, jego właściwościami smakowymi, zdrowotnymi, wręcz leczniczymi, a także zakupić różne miodowe produkty, które mogą być doskonałym mikołajkowym lub świątecznym upominkiem dla kogoś bliskiego…

grafika promująca spotkanie przy miodzie