Wakacyjna gra miejska 2023

Start: 2023-06-01 00:00:00
Koniec: 2023-06-30 00:00:00

“Opowieści zamknięte w tarnowskich pomnikach”

Gra Miejska

Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprasza do udziału w grze miejskiej „Opowieści zamknięte w tarnowskich pomnikach”. Jest to muzealna propozycja na czerwiec 2023 r., która pozwala spędzić ciekawie i aktywnie czas wolny oraz poznać miasto wraz z jego historią.

• Na czym polega zabawa?

Uczestnicy spotykają się z przewodnikiem, który tłumaczy zasady gry i prowadzi uczestników po wybranych punktach oraz opowiada o nich.

Gracze otrzymują karty pracy, które wraz z podpowiedziami przewodnika pozwolą odszukać im dany pomnik. Po odszukaniu wszystkich pomników uczestnicy dostaną pamiątkowy gadżet.

• Kto może uczestniczyć w grze?

Gra przeznaczona jest dla grup. Zapraszamy w szczególności osoby z  niepełnosprawnością intelektualną w różnym wieku.

• Co należy zrobić by zagrać?

Chęć udziału w grze należy zgłosić telefonicznie pod nr telefonu +48 14 6390865 wew. 101

Gra jest bezpłatna!

Powodzenia

Uczestnicy biorący udział w grze robią to na własną odpowiedzialność i dbają o własne bezpieczeństwo.